Jmenujeme se Junák - český skaut!
Přihlášen:
Bodů: 0
Událost:
25.11.2017 Kateřina

Humans of Scouting - Zouza

Hodnoceni:
( 0 hlasů ) 

Zachyť příběh sebe nebo kamaráda! Je to úplně jednoduché a je to sranda! Napiš nám zprávu na Teepkův email nebo Facebook a nech své vyprávění proletět skautským světem!

(Více info ti přijde v odpovědi! Kontakt: Facebook, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..)

....................................................................................................................................................

No, záleží jak v čem. Myslím, že ve světě bude více a více převládat technika a skoro nikdo už se nebude zajímat o přírodu a její krásy. Ale přece jen bych se chtěla na budoucnost dívat s optimismem, protože budoucnost můžeme změnit jen my a záleží právě na nás, jakou si ji vytvoříme. Také bude určitě moderních vymožeností a všechno bude rychlejší. Právě toho se někdy obávám, že si už nebudeme skoro ani všímat sami sebe. Jinak nejde úplně posoudit, jestli bude budoucnost lepší nebo horší. Uvidíme. :)
 
V mém životě je nejdůležitější víra, rodina, přátelé, lidé, na kterých mi záleží. Také nemůžu vynechat skaut, bez kterého bych byla asi úplně jiný člověk. Je toho vážně spousta. V tomto období je pro mě také hodně důležité na jakou školu půjdu, protože by to mohlo úplně ovlivnit celou moji budoucnost.
 
Ne, to určitě ne. Nepamatuji si ani, že bych o tom vůbec někdy přemýšlela. Skauting pro mě tvoří podstatnou část mého života.
 
Když jsem byla poprvé na táboře (po 1. třídě), měla jsem také s mojí nejlepší kamarádkou službu v kuchyni. Dělaly jsme ovocné knedlíky a mi pořád nešlo kousky ovoce do toho těsta balit. Takže jsem po chvíli úporného snažení zaujala jinou, pro mě určitě výhodnější, funkci, a to ochutnávání už uvařených knedlíků s vůdcem tábora. Na tohle prostě nejde zapomenout.
 
Rozdíl to určitě je, protože ve skautu, i když se tam chodí jen jednou týdně, se přátelství vytváří trochu déle, ale je o to pevnější. Když skončí škola, většinou už všichni myslí na něco jiného a s kamarády tam se setkávají jenom ve školní dobu. Skaut si (myslím) odnášejí všichni domů i po skončení schůzky. 
 
10 uzlů zvládnu levou zadní. :D
 
 
Zobrazit další články autora
Souvisejí články podle tagů

Komentáře mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé

Komentáře   

 
18. 6. 2017 12:27 # Vargová Anežka (Šmoula)
Souhlas. Skaut je pro mě opravdu hodně a nedokážu si představit co bych byla bez něj.
 

Chyba na stránce: Humans of Scouting - Zouza - Teepek"

URL: https://teepek.cz/aktuality/1326-humans-of-scouting-zouza?autologin=1"

Přihlášení or Registrace